19 cze 2015

Letnie inspiracje

Cześć!
W szkole mamy już prawie całkowicie luzy (poza drobnymi pracami domowymi). Bardzo się z tego cieszę! Już po lekcjach nie muszę siedzieć nad pracą domową czy nad nauką do większych sprawdzianów, co daje to, że mogę więcej czasu poświęcać blogowi. W wakacje, będę miała okazję częściej pisać posty i pojawią się wtedy moje pierwsze (przedstawiające mnie) zdjęcia. Popracuję też nad designem, może poproszę którąś z blogerek o jego wykonanie. O moich innych planach na wakacje napiszę w osobnym poście oraz chyba więcej o nich opowiem. Jednak przejdźmy do tematu posta. Dzisiaj pokażę wam inspiracje ilustrujące sceny letnie, sceny z jak dla mnie najlepszej pory roku :) Zapraszam.

13 cze 2015

Wywiad z Michasią z bloga Never Stop Dreaming

Od dziecka chciałam z kimś przeprowadzić wywiad. Taki prawdziwy, z osobą nie z mojego najbliższego otoczenia, tzn. z moją przyjaciółką, kimś z rodziny, tylko z jakąś osobą, która jest moją inspiracją, idolem, którą podziwiam, za to co robi. Osobą, która odniosła sukces w jakiej dziedzinie, np. piosenkarzem. Gdy podrosłam, zaczęłam czytać blogi i w głowie zaświtał mi pomysł, że mogłabym przeprowadzić wywiad właśnie z jakąś blogerką. Teraz nadarzyła się taka okazja - przeprowadzę go z Michasią, którą być może znacie. Pisze bloga, na którym publikuje posty tematyczne, z poradami, outfitami, CIY, haulami, tag'ami, recenzjami oraz amatorksimi zdjęciami. Czytam jej bloga od ok. roku i muszę powiedzieć, że się naprawdę rozwinął. Michasia pisze coraz fajniejsze posty i robi coraz ładniejsze zdjęcia. Gorąco zapraszam do śledzenia jej bloga - klik :)

8 cze 2015

Moja pielęgnacja twarzy

Hej!
Jak tam u Was z ostatnim poprawianiem? Ja na szczęście nie musiałam zbyt dużo poprawiać, zaliczać zresztą też nie. Jednak dni szkolne są dla mnie coraz cięższe - nie chodzi mi o naukę, lecz o to, że coraz bardziej pragnę wakacji! Brakuje mi już tego słońca, wolności, wylegiwania się na plaży, wędrówek górskich czy chociażby tego, że nie trzeba wcześnie wstawać. Każdy z nas odczuwa tą samą potrzebę :) Dni płyną dosyć szybko - już tylko osiemnaście dni, nie licząc weekendów itd. W wiszącym w moim pokoju kalendarzu przekreślam minione dni i jeszcze zrobiłam sobie tak jakby zegar, ile dni pozostało.
Staram się za bardzo nie ignorować szkoły, chociaż jest mi trochę trudno. Muszę wytrzymać do końca roku i pokazać nauczycielom, że zasługuję na takie, a nie inne oceny z danych przedmiotów.

Tymczasem zapraszam Was na posta o mojej pielęgnacji twarzy :)3 cze 2015

"Książka pod tytułem" - kreatywność przede wszystkim!

Witajcie znowu!
Być może słyszeliście gdzieś o "Książce pod tytułem". Przeglądając różne blogi, natknęłam się  na posty o tej właśnie publikacji. Najczęściej były to recenzje. Ja, w mojej notce, pokażę Wam efekty mojej pracy nad książką Roberta Trojanowskiego i napiszę, co o niej myślę. Powiem Wam osobiście, że, gdy pierwszy raz przeczytałam opinię o niej, bardzo mnie zaciekawiła i już wtedy miałam zamiar ją zakupić. Jednak przyszła mi do głowy myśl: czy to przypadkiem nie jest podróba "Zniszcz ten dziennik"? Co tym myślę? Napiszę później ;) Muszę jeszcze dodać, że od wyżej wymienionej książki dosyć dużo się różni.