O mnie & blogu

Witaj!

Mam na imię Karolina i mam 12 lat (w lipcu będę miała 13). Mieszkam w woj. mazowieckim. Moje zainteresowania to moda, kosmetyki, muzyka. Od pewnego czasu bloguję. Tak na marginesie próbowałam zakładać już kilka blogów, lecz niestety nie przetrwały próby czasu i dosyć szybko przestawałam cokolwiek z nimi robić ;) Czasami także zajmuję się fotografią. Zwykle na zdjęciach "uwieczniam" rośliny, zwierzęta, zabytki, miejsca, prawie nigdy nie zdarza mi się fotografować ludzi. I choć nie mam lustrzanki, uważam, że moje zdjęcia (posiadam aparat cyfrowy), jeśli dobrze złapię ostrość, będzie odpowiednie światło mogą być prawie tak samo dobre jak te zrobione za pomocą tego pierwszego typu aparatu fotograficznego ;) Gdy znajdę wolną chwilę robię różne DIY. Lubię je robić, ponieważ potem mogę być dumna, że sama je zrobiłam, a nie kupiłam (chociaż rzeczy do kupienia też są spoko) :) Dużo czasu też spędzam na portalach społecznościowych, takich jak FB, WeHeartIt, ale też na innych, np. Besty czy Wiedza Bezużyteczna :D Często oglądam filmiki na YouTubie. Według mnie, z niektórych można się naprawdę dużo dowiedzieć i są fajną inspiracją. Czasami jak mam bałagan w pokoju, a akurat oglądam np. "Room Tour" i patrzę na te wszystkie ładne, wyczyszczone, wysprzątane pokoje od razu nabywam motywacji do "ogarnięcia" tego wszystkiego.
Posiadam dwa, nietypowe zwierzątka - koszatniczki (obie samiczki). Zwykle gdy ktoś pyta się o mojego pupila i mu odpowiadam, dziwi się i pyta co to takiego. Są to wiewiórki chilijskie żyjące na zboczach And - gór w Ameryce Płd. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej, Wikipedia stoi otworem :)
To chyba tyle na mój temat.


Mój blog jest moim pierwszym o tematyce ogólniejszej. Takie blogi można zwykle spotkać w blogosferze ;) Będą pojawiać się tu zarówno posty tematyczne, jak i te lifestylowe. Postaram się także tu umieszczać moje amatorskie zdjęcia. Posty będą publikowane co cztery - pięć dni. Wasze pomysły na posty możecie umieszczać w karcie "Wasze pomysły". Na pewno mi się przydadzą, gdy na jakiś czas stracę wenę twórczą :)



2 komentarze:

  1. 15 linijek tej zakładki, to całkowity opis mnie :D Nie wierzę, jesteśmy identyczne *.* A którego lipca masz urodziny? Może nawet w ten sam dzień xD

    OdpowiedzUsuń

♥ Weryfikacja obrazkowa wyłączona
♥ Za wszystkie komentarze z góry dziękuję :)
♥ Jeżeli w komentarzu pozostawicie link do swojego bloga, na pewno go odwiedzę!
♥ Obraźliwe komentarze będą usuwane
♥ Nie odpowiadam na Obs/Obs